S velkou lítostí musíme bohužel oznámit, že se neuskuteční plánovaný koncert skupiny Michal Ambrož a Hudba Praha.

Důvody jsou asi všem známé, zasáhla tzv. vyšší moc v podobě pandemie koronaviru a opatření vlády ČR.

V současné době je bohužel nereálné řešit jakýkoli náhradní termín a proto jsme se rozhodli vrátit všem předplacené vstupné v plné výši.

Vstupné Vám vrátíme na místech, na kterých byla vstupenka zakoupena a to výhradně po předchozí telefonické domluvě.

V případě zakoupení v rámci T.J. Sokol Březnice – kontaktujte prosím telefon 737 984 777.
V případě zakoupení na obecním úřadu ve Březnici – telefon 725 121 093.

TJ Sokol Březnice se všem omlouvá za způsobené komplikace
a pevně věříme, že se opět brzy setkáme na akcích pořádaných březnickým Sokolem.

Ohledně dalších akcí, které jsou aktuálně v ročním plánu vás budeme informovat průběžně podle aktuální situace, která se neustále mění.

Všem přejeme hodně sil a zdraví v této nelehké době.

Tým TJ Sokol Březnice

!!! DŮLEŽITÉ INFO – KONCERT 16.5. !!!