Jubilejní X. ročník Rockového Festiválku Piva je skoro za dveřmi, rádi bychom vás už v tuto chvíli pozvali, jelikož se bude rozhodně na co těšit.

Letos se RFP uskuteční v sobotu 22.06.2019 od 14 h v areálu TJ Sokol Březnice.

Můžete se těšit na vše na co jste zvyklí, jako je např. nealko nápoje různých druhů, cukrová vata od strýca Karla, speciality z Kudírny a občerstveního od našeho šéfkucháře Boylera. Pro děti bude připraven skákací hrad, různé soutěže – limbo, zatloukání hřebíků nebo také oblíbené malování na obličej. Nebudou chybět také soutěže pro dospělé – limbo, zatloukání hřebíků, nebo také vypití tupláku piva na čas (dámy pouze půllitr)

 

 Šéfkuchař Boyler pro vás připraví tyto speciality:

– grilované kolínko, grilované kuřízky, nakládané zelí

– uzené kolínko, párkorohlíky, žebra

– grilovaná krkovice, boylerovy mňam špízy, živáň

 

 

Připravujeme také soutěže o volné vstupy a konzumaci alko/nealko nápojů, takže doporučujeme sledovat jak naše webové stránky, tak hlavně Facebook TJ Sokol Březnice.

Jak říká naše MOTTO – Jak nejlépe zahájit sezónu letních festivalů? Přece na X. jubilejním ročníku RFP ve Březnice na sokolovně!

Jako headliner akce vystoupí kapela PREMIER v exkluzivním koncertním vystoupení v rámci nového CD HLASOLAMY!

Piva budou od pivovarů ZUBR, HOLBA, LITOVEL, Zlínský Švec – celkem bude na čepu více jak 15 druhů piv.

LINE-UP AKCE:

16:00 PURPLE PICKLES
18:00  ZÁŘÍ
20:45 FIREBALL
22:30 PREMIER
 
(níže krátké info o účinkujících kapelách)
 
Otevření areálu proběhne ve 13:00 a uzavření areálu ve 02:00.
 
 
Více info o kapelách, programu a aktualitách ohledně akce ZDE
 
Vstupné jsme, i díky podpoře sponzorů, stanovili v lidové výši – 150,- Kč!!!
Mládežníci do 15 let mají vstup volný, bez poplatku.

 

ZMĚNA PROGRAMU A ÚČINKUJÍCÍCH KAPEL VYHRAZENA.

Akce se koná za každého počasí ve venkovních prostorách našeho areálu.

 

Účinkující kapely letošního RFP:

PURPLE PICKLES – Jsme mladá kapela skládající se z členů z okolí Zlína a stejně jako náš název, vnikla naše kapela zcela spontánně. Postupem času jsme prošli různými obměnami. Ze současné sestavy, kteří stáli u jejího zrodu zbyl zpěvák a kytarista. Dnes se však dá říct, že jsme konečně kompletní a dohromady nám to jednoduše řečeno hraje. Od počátku našeho založení, což budou již 4 roky, jsme vystřídali řadu žánrů. Nejsou nám tak cizí věci rockové, metalové ani folkové.  V současné době se převážně zabýváme Pop-Punkem, melodickým punkem. V naší hudbě však stále můžete slyšet jak metalové, tak rockové prvky a na své si tak přijdou fanoušci širšího spektra tvrdší muziky.

ZÁŘÍ – je alternativní pop-rocková skupina. Vznikla v září 2018, kdy se dali dohromady muzikanti ze zlínských skupin SUK VOLOK a KULA PIKLE, které po chvíli hledání doplnil zkušený baskytarista. Poetický vokál s českými texty  je doplněn razantní rytmikou a tvoří tak „hořko-sladkou“ směs kytarového rocku a popu.

FIREBALL – Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně Hard Rocku 70-90 .let s moderním soundem a přístupem. Klade důraz na instrumentální zručnost ,chytrost a plnost riffů… S různými přestávkami /působení členů v Lenny Kravitz revival,Pearl Jam revival / působí na scéně již 15.let.

PREMIER – Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Kapela koncertuje po Česku i Slovensku. U nás vystoupí v rámci turné k novému albu HLASOLAMY.

 

 

Činnost T.J. Sokol Březnice a uspořádání X. ročníku RFP podporují:

Obec Březnice, CREAM, ADIP, NAMITECH, PTÁČEK, MAVER, IDSYS, VYTVORIM.CZ, LOVE MY PIZZA, RADIO ROCKMAX, STAVBY GREGUŠ, GASEDO, ŠK Modrý strom Zlín, KOPRŠTEJN, BRICK CITY COFFE, MIROSLAV URBANEC, XXL STAVBY, CARVING VEVERKA, ORIANA DANCE, JÍDELNA PLHÁK, DUCHNA TEAM, HNIPA MENS.

Děkujeme !!!

 

RFP 2019 se blíží!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *