PURPLE PICKLESJsme mladá kapela skládající se z členů z okolí Zlína a stejně jako náš název, vnikla naše kapela zcela spontánně. Postupem času jsme prošli různými obměnami. Ze současné sestavy, kteří stáli u jejího zrodu zbyl zpěvák a kytarista. Dnes se však dá říct, že jsme konečně kompletní a dohromady nám to jednoduše řečeno hraje. Od počátku našeho založení, což budou již 4 roky, jsme vystřídali řadu žánrů. Nejsou nám tak cizí věci rockové, metalové ani folkové.  V současné době se převážně zabýváme Pop-Punkem, melodickým punkem. V naší hudbě však stále můžete slyšet jak metalové, tak rockové prvky a na své si tak přijdou fanoušci širšího spektra tvrdší muziky.

ZÁŘÍ – je alternativní pop-rocková skupina. Vznikla v září 2018, kdy se dali dohromady muzikanti ze zlínských skupin SUK VOLOK a KULA PIKLE, které po chvíli hledání doplnil zkušený baskytarista. Poetický vokál s českými texty  je doplněn razantní rytmikou a tvoří tak „hořko-sladkou“ směs kytarového rocku a popu.

FIREBALL – Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně Hard Rocku 70-90 .let s moderním soundem a přístupem. Klade důraz na instrumentální zručnost ,chytrost a plnost riffů… S různými přestávkami /působení členů v Lenny Kravitz revival,Pearl Jam revival / působí na scéně již 15.let.

PREMIER – Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Kapela koncertuje po Česku i Slovensku. U nás vystoupí v rámci turné k novému albu HLASOLAMY.

Představení letošních kapel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *