LINE UP  XI. Ročník RFP 24.-25.6.2022. 

Akce letos vypukne otevřením bran našeho areálu v pátek 24.6. v 18 hodin. 

Tento den nabídne výroční koncert kapely ROCKSOAR, který nabídne spoustu výtečné bigbítové muziky a také překvapení v podobě účasti bývalých členů kapely a dalších hostů. Start koncertu je naplánován na 19.30 h. Brány areálu se uzavřou jednu hodinu po půlnoci. 

Vstupné v pátek 24.6. 2022 bude ve výši 150,- Kč, mládežníci do 15 let mají vstup zdarma.

V sobotu 25.6. se areál otevírá v 15 hodin. 

V 16 hodin vystoupí první z avizovaných kapel, a to punk – alternativní smečka PURPLE PICKLES, které u nás vždy rádi přivítáme a kteří dozajista opětovně rozezní náš areál svou výtečnou muzikou.

V 18 hodin k nám dorazí se svojí show brněnští UKULELE TROUBLEMAKERS. Skupina UKULELE TROUBLEMAKERS je naprostou raritou nejen u nás, ale i ve světě. Na rozdíl od jiných ukulelových formací, které využívají jeho charakteristického zvuku a přizpůsobují mu repertoár, UKULELE TROUBLEMAKERS se naopak snaží dokázat, že na ukulele je možné zahrát prakticky všechno a z tohoto malého nástroje je možné dostat neuvěřitelné zvuky.  Tuhle show by jste si opravdu neměli nechat proplout mezi prsty….

No a na večerní 21 hodinu jsme připravili lahůdku v podání krajské bigbítové legendy, a to vystoupení rockových bardů, kapelu AKCENT. Fera Šarman a spol. se určitě představí v plné síle a předvedou vše, na co jsme u nich zvyklí. Koncert je také jedinečný tím, že kapela AKCENT za svou historii ještě nikdy v naší obci nevystoupila a tak bude tento koncert jednoznačně neopakovatelný…

V průběhu soboty proběhnou jednak dětské soutěže a samozřejmě taky soutěže pro dospěláky. Čili sokolské LIMBO, zatloukání hřebíků, vypití tupláku piva na čas – pánové a půllitru piva – dámy jsou připraveny. Pro děti bude v areálu připraveno malování na obličej – jako vždy zdarma !!!! A lahůdkou bude bezesporu také vystoupení našeho sokolského oddílu TAEKWONDO.. Je tedy se na co těšit.

Brány areálu se uzavřou opět jednu hodinu po půlnoci.

V sobotu bude výhradně celodenní vstupné, a to ve výši 250,- Kč,  mládežníci do 15 let mají vstup zdarma.

Po oba festiválkové dny bude na čepu více než 15 druhů piva, nealko, ochucená piva, stopečky něčeho ostřejšího no a v neposlední řadě báječná kuchyně od našeho šéfkuchaře Boylera a speciality z kudírny.

Takže jste všichni srdečně zváni a budeme se na vás těšit v duchu našeho motta: JAK NEJLÉPE ZAHÁJIT LETNÍ FESTIVALOVOU SEZÓNU? NO JEDNOZNAČNĚ NA ROCKOVÉM FESTIVÁLKU PIVA V AREÁLU SOKOLOVNY VE BŘEZNICI !!!!!

Infolinky o akci: viz. kontakty na www.sokolbreznice.cz

RFP 2022 – aktuálně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *