I když do startu již 9. ročníku Rockového festiválku piva ve Březnici zbývá ještě necelý týden, tak už v tuto chvíli náš skvělý tým TJ Sokol Březnice usilovně pracuje na přípravách v areálu naší jednoty… 

Připomínáme, že startujeme již příští pátek ve 20:00 s kapelou Deep Purple revival Koberec Band (areál otevřen již od 19:00)  Následovat bude kapela ORANGE a v sobotu se můžete těšit na Šufunky gang relapseAfter Evolution a celý festiválek vyvrcholí produkcí kapely Rocksoar 

Prodej vstupenek je možný pouze na místě a to v den konání akce, i díky tomu opatření můžeme stále ceny vstupného držet na lidové hranici 

Pátek jednodenní 100,- CZK
Sobota jednodenní 150,- CZK
Oba dny (pátek + sobota) 200,- CZK

Více informací vč. soutěží o vstupenky vám přineseme již brzy! 

Těšíme se na vás! 
tým TJ Sokol Březnice

TÝDEN DO STARTU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *