Vážení příznivci TJ Sokol Březnice,

s lítostí bohužel musíme oznámit, že plánovaný XI. Ročník Rockového Festiválku piva dne 20.6.2020 se neuskuteční.

Důvodem tohoto rozhodnutí jsou platná nařízení Ministerstva zdravotnictví, která budou k datu akce s největší pravděpodobností v platnosti. Konkrétně jde o způsob pořádání akce, prodej občerstvení, pohyb osob v areálu, dezinfekce prostor a další – funkčnost dodržování všech těchto nařízení bohužel není reálné dodržet.

Pro objasnění – pro pohyb osob v areálu akce platí pravidla stejná jako pro pohyb osob ve venkovních prostorách (odstupy, roušky atd.), pro prodej občerstvení jsou platná pravidla jako pro provoz hospod a venkovních zahrádek.
Bohužel nejsme schopni zajistit průběh akce tak, aby nedocházelo k případným porušením výše uvedeného, protože za tyto nařízení zodpovídá pořadatel akce. Tyto informace jsme čerpali přímo z Ministerstva zdravotnictví.

Jelikož jsme spolek a veškeré činnosti, související s chodem Sokola, tedy i pořádání festiválku, děláme ve svém volném čase, nemíníme se vystavovat případným sankcím za nesplnění výše uvedeného.

Zde musíme vzpomenout obrovskou vstřícnost všech dohodnutých vystupujících, kteří byli ochotni v této nelehké době slevit ze svých požadavků a chtěli i tak vystoupit. Moc děkujeme!

Taktéž si vážíme loajality všech sponzorů a podporovatelů, i tito byli ochotni akci podpořit.

Věříme, že se situace brzy uklidní a budeme se potkávat na akcích pořádaných naším spolkem.

Přejeme klidné dny a všem pevné zdraví.

RFP 2020 – ZRUŠENO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *